Program i agenda Konferencije e-Razvoj 2019

 

09:30-10:00

Prijem i registracija učesnika uz koktel dobrodošlice

   

10:00-10:05

Pozdravni govor ispred radnog predsedništva konferencije

 

Prof. dr Gordana Gasmi, član Udruženja e-Razvoj

   

10:05-10:10

Otvaranje konferencije

 

Slobodan Krstić, predsednik Udruženja e-Razvoj

   

10:10-10:30

Svečana dodela Priznanja e-Razvoj 2019

 

Priznanje e-Razvoj će biti dodeljeno zaslužnom pojedincu koji je svojim radom i zalaganjem dao značajan doprinos razvoju informacionog društva Republike Srbije.

   

 

PRVI DEO IZLAGANJA

10:30-10:40

Tema izlaganja u pripremi
  dr Đorđe Mitrović, vandredni profesor, član Udruženja e-Razvoj

10:40-10:55

Tema izlaganja u pripremi
  Milutin Cvetković, Saga, članica Udruženja e-Razvoj

10:55-11:10

Napredni IT napadi – kompleksnost borbe za sigurno poslovanje
  Predrag Spasić, Check Point, članica Udruženja e-Razvoj

11:10-11:25

Tema izlaganja u pripremi
  Izlagač, CPU, članica Udruženja e-Razvoj

11:25-11:40

Tema izlaganja u pripremi
  Slobodan Vujasinović, Prozone, članica Udruženja e-Razvoj

11:40-11:55

Tema izlaganja u pripremi
  Emir Arslanagić, Qualys, članica Udruženja e-Razvoj

11:55-12:10

Tema izlaganja u pripremi
  Srđan Kojić, Prointer IT Solutions & Services, članica Udruženja e-Razvoj

12:10-12:25

Tema izlaganja u pripremi
  Aleksandar Šajatović, Dell EMC, članica Udruženja e-Razvoj

12:25-12:35

Tema izlaganja u pripremi
  Aleksandar Spremić, Halcom, članica Udruženja e-Razvoj

12:35-12:45

Tema izlaganja u pripremi
  Vladimir Komnenović, Singi inženjering, članica Udruženja e-Razvoj
   

12:45-13:00

Koktel pauza i davanje izjava medijima

   

 

DRUGI DEO IZLAGANJA

13:00-13:10

Tema izlaganja u pripremi
  Miroslav Aničić, Microsoft, članica Udruženja e-Razvoj

13:10-13:20

Tema izlaganja u pripremi
  Igor Urošević, Ingram micro, članica Udruženja e-Razvoj
13:20-13:30 Tema izlaganja u pripremi
  Siniša Lalić, Orion Telekom , članica Udruženja e-Razvoj

13:30-13:40

Tema izlaganja u pripremi
  Milorad Tomić, Aigo Business System, članica Udruženja e-Razvoj

13:40-13:50

Tema izlaganja u pripremi
  Ivan Mladenović, Clico, članica Udruženja e-Razvoj

13:50-13:55

Tema izlaganja u pripremi
  Miodrag Ranisavljević, PoslovniSoftver.NET, članica Udruženja e-Razvoj

13:55-14:00

Tema izlaganja u pripremi
  Miroslav Ilić, GS1 Srbija, članica Udruženja e-Razvoj

14:00-14:05

Tema izlaganja u pripremi
  Mirko Sarić, Škola EPA, članica Udruženja e-Razvoj
   

14:15-14:30

Nagradna igra za učesnike konferencije

   

14:30-16:00

Svečani ručak - švedski sto

  M-Harmonija Catering, članica Udruženja e-Razvoj

 

   

Moderator konferencije:

Branislav Dobrosavljević, član UO Udruženja e-Razvoj

 

Predsedništvo konferencije:

Prof. dr Gordana Gasmi, član Udruženja e-Razvoj, Olga Zorić, član Udruženja e-Razvoj, Sanja Mihajlović, član Udruženja e-Razvoj i Milutin Cvetković, član Udruženja e-Razvoj

 

Program i agendu Konferencije e-Razvoj 2019 možete preuzeti ovde.