Članovi Udruženja e-Razvoj

 

 
Član Ime Prezime

Email

Firma članica

Kategorija 2 članstva
  Miloš Lončar milos.loncar@microsoft.com
  Srđan Lukić srdjan.lukic@sap.com
 Vladimir Knežević vladimir.knezevic@oracle.com
 Predrag Spasić pspasic@checkpoint.com
 Erez Vitelstein erezv@radware.com
 Aleksandar Šajatović aleksandar.sajatovic@dell.com
  Ivan Mladenović ivan.mladenovic@clico.rs
 Dragan Davidović dragan.davidovic@kaspersky.com
 Nebojša Stankić nebojsa.stankic@sophos.com
 Emir Arslanagić emir@qualys.com
 Milan Stefanović milan.stefanovic@telegroup.rs
 Milutin Cvetković milutin.cvetkovic@saga.rs
 Jovanka Popović jovanka.popovic@prointer.rs
  Saša Mihailović sasa.mihailovic@enelps.rs
  Siniša Lalić sinisa.lalic@oriontelekom.rs
 Aleksandar Andrejin andrejin@gmail.com
 Mil Radišić milos.radisic@juins.rs
 Dragan Domazet dragan.domazet@metropolitan.ac.rs
  Dragan Marković d-markovic@hdl-dh.com
Kategorija 3 članstva
  Miroslav Savanović miroslav.savanovic@in2.rs
  Nikola Petrović nikola.petrovic@cpu.rs
 Igor Urošević igor.urosevic@rrc.rs
  Bojan Radulović bojan.radulovic@aigo-bs.com
 Slobodan Vujasinović slobodan.vujasinovic@prozone.rs
 Drago Samardžić office@coming.rs
 Nebojša Narić nnaric@khaoticen.com
 Borko Radović radovic.b@singi.rs
 Nena Lukić nena.lukic@datalab.rs
 Aleksandar Spremić aleksandar.spremic@halcom.rs
  Jelena Opačić jelena@mCloud.rs
  Miodrag  Ranisavljević miodrag.ranisavljevic@poslovnisoftver.net
  Jadranko Janev office@salmont.rs
 Zoran Savić zoran.savic@valltera-tech.com
 Boris Drajer boris.drajer@8bit.rs
  Dušan Dimitrijević dusan.dimitrijevic@gart.rs
  Nenad Nikolin nenad.nikolin@erazvoj.com
 Vladan Petrović vladan.petrovic@telemet.rs
  Toma Bilić toma.bilic@cerat.rs
 Siniša Tomašević sinisa.tomasevic@qms.rs
 Boris Stojanović b.stojanovic@biznet.rs
 Slavko Vukelić slavko.vukelic@gvc.rs
 Alexander Glimanov alexander@tms-outsource.com
 Milan Oparnica milan@melany.rs
 Jovana Stajić jovana.stajic@ascaldera.com
 Marko Ilić ilic.marko@cssdoo.com
 Aleksandar Fragner aleksandar.fragner@govtax.eu
 Dejan Curović dejan.curovic@sgs.com
 Vladan Cokić office@bureauveritas.rs
  Đorđe Ilić ilic@edukon.rs
  Miroslav Ilić miroslav.ilic@gs1yu.org
 Nikola Marković nimar@rcub.bg.ac.rs  
  Milivoje Radovanović office@bpartner.co.rs
  Nataša Pavlović Bujas natasa.blumen@yahoo.com
 Andreja Brkić andreja.brkic@poslodavci.rs
 Milorad Ćirić upakovananostalgija@yahoo.com
 Aleksandar Urošević skolajezika@gmail.com
 Sonja Jovović sonja.jovovic@profymedia.rs
 Zoran Kovačević zoran@internetogledalo.com
 Jelena Borovčanin jelena.borovcanin@konektaplus.rs
 Milorad Vujić mvujic.vapak@gmail.com
 Jadranka Šunić balansmedika@eunet.rs
 Melanija Pavlović mea727@gmail.com
 Milan Trkulja hotelmanager@centarbalasevic.rs
 Dragoslav Ivković office@palacehotel.rs
 Vladimir Panajotović vladimir@podrumpanajotovic.rs 
 Nataša Kesić office@harmonijacatering.co.rs
 Dejan Veljković dukatpirot@gmail.com
 Nenad Erdeljan nenad@cardsprint.rs
 Lana Ćurčić lana.curcic@euroracunovodstvo.com
 Vladimir Pandurov office@eu-projekti.rs
  Mirko Sarić r.m.saric@gmail.com
 Polona Baloh polona.baloh@doba.rs
 Ana Jovanović ana@krojacevaskola.com
 Zoran Jovanović office@vsdositej.edu.rs
 Miroslav Cvetković miroslav.cvetkovic@cvetkovicroskov.com
 Vladan Glavonjić vladan@altapay.rs
 Ivan Jurčić ivan.jurcic@prokolekt-serbia.com
 Mil Jovanović office@openlink.rs
 Tamara Karać office@tot.co.rs
 Aleksandar Đorđević aleksandar.pravni@gmail.com
 Jelena Subotić office@topnetmarketing.rs
 Katarina Jonev jonev.katarina@gmail.com
 Mirjana Mićović drmirjana.micovic@gmail.com
 Hajrija Ramadani uznhajr@gmail.com
 Zoran Stipanović zoran.stipanovic@gmail.com
 Nemanja Vučković vucko_n@yahoo.com
 Milan Matić matra015@neobee.net
 Vesna Berić bericsped@gmail.com
 Srđan Tomašević srdjan@leste.rs
 Rajko Pendić rajko.pendic@eurosolutions.rs
 Marijana Tošev marijana@monsalma.com
 Aleksandar Milošević a.milosevic@fondestra.com
 Čedomir Duboka info.rs@cadcam-group.eu
 Miodrag Kovanović mkovanovic@trservices.rs
 Biljana Trifunović biljana@ifa.co.rs
 Dragan Nedeljković dragan@nbgteam.com
 Tanja Petrović tanja.petrovic@see-it-summit.com
 Goran Buzadžić goran.buzadzic@sionnet.rs
 Kristina Madić kristina.madic@focus-radio.com
 Dejan Levaja dejan.levaja@ras-it.rs
 Aleksanadr Radojković office@omega-connection.eu
 Nebojša Denčić nebojsa.dencic@konferencije.rs
Kategorija 4 članstva
Slobodan Krstić slobodan.krstic@erazvoj.com
Marijana Vidas Bubanja marijana.vidas.bubanja@gmail.com
Branislav Dobrosavljević bdobrosavljevic@apr.gov.rs
Siniša Rudić vipcom.r@eunet.rs
  Andrija Gencel gencela@gmail.com
  Miloš Živanović milos_zivanovic@hotmail.com
  Jablan Obradović jablan.obradovic@fs.gov.rs
  Atila Madai madaister@gmail.com
  Miloš Došen dosenmilos@gmail.com
  Dejan Strahinjić dejan.strahinjic@oriontelekom.rs
  Maja Vujović maja@majavujovic.info
  Maja Lučin majalucin@hotmail.com
  Vladimir Miletić vladimir.miletic@netcast.rs
  Zoran Jovandić zjovandic@gmail.com
  Jovan Đorđević prasinazvezdana@gmail.com
  Mića Filipović micafilipovic1974@gmail.com
  Hatidža Beriša hatidza.berisa@mod.gov.rs
  Nebojša Videnov videnov.nebojsa@gmail.com
  Petar Kočović petar1.kocovic@gmail.com
 Olivera Purić Luković opuric@gmail.com  
 Violeta Kalanj violeta.kalanj@gmail.com
 Sava Savić sava.savic@mtt.gov.rs
 Dejan S. Miletić dejan969@gmail.com
 Dušan Jovanović pittore.dusanjovanovic@gmail.com
 Nikola Matović nikolamatovicbgd@gmail.com
 Vladimir Zamahajev zamahajev@yubc.net
 Mihajlo Pavlović mihajlo.pavlovic@gmail.com
 Đorđe Mitrović djordjem@ekof.bg.ac.rs
 Milovan Glišić milovan.glisic04@gmail.com
 Dejan Nikolić ndeyan@orion.rs
 Mihajlo Jurišić mihajlo.jurisic@gmail.com
 Nina Kuburović nina94kuburovic@gmail.com
 Dragan Manojlov dmanojlov@deloittece.com
 Nikola Dragović avvestak@gmail.com
 Milorad Tomić milorad.tomic@aigo.bs.com
 Rajko Karišić karisic@gmail.com
 Vladimir Đorđević vladimir.djordjevic@live.com
 Vladimir Simić vladimirsimic2017@gmail.com
 Blaško Radovanović blasko.radovanovic@gmail.com
 Dejan Đukić deki_djuka@yahoo.com
 Nikola Radulović n.radulovic@borbenislozenisistemi.rs
 Milica Slijepčević milicaslijepcevic27@gmail.com
 Dušan Berdić dusan.berdic@pks.rs
 Vladislav Čale vladislavcale@gmail.com
 Vladimir Jauković vladimir.jaukovic@gmail.com
 Nikola Rakić nikola.rakic.va@gmail.com
 Milijana Petrović petrovicmilijana3@gmail.com
 Boris Petrović boris@tesla.org.br
 Biljana Kapetanović biljana.kapetanovic@winwin.rs
 Milorad Jeremić miloradje@telekom.rs
 Saša Stepanov sasa.stepanov@gmail.com
 Stanko Gagić stanko.gagic@gmail.com
 Milorad Marković milorad.markovic@qms.rs
 Srđan Maravić srdjanmaravic@gmail.com
 Zoran Milošević zoran@deontik.com
 Vesna Dimić savetovaliste.dimic@gmail.com
 Suzana Stojković suzas8@gmail.com
 Vladan Pantović vladan@pantovic.rs
 Vojkan Stanković stankovic.vojkan@gmail.com
 Branko Mrkalj brankomrkalj@gmail.com
 Branislav Lučić lucic.branislav@gmail.com
 Strahinja Stojković stojkovic.oko9@gmail.com
 Branislava Filipović bdamnjanovic1@gmail.com
 Olga Zorić olgazoric@yahoo.com
 Jasminka Brujić sbjasminka@gmail.com
 Nebojša Abadić n.abadic@bickg.rs
 Nevena Radošević nevenaradosevic@yahoo.com
 Mladen Blagojević mladen.blagojevic11@gmail.com
 Slobodan Anđelković slobodan.andjelkovic@cpu.rs
 Viktor Krstić viktor.krstic@clico.rs
 Srđan Kojić srdjan.kojic@prointer.rs
 Ana Đokić ana.djokic@sap.com
 Miroslav Aničić miroslav.anicic@microsoft.com
 Jelena Lalić jeca.lalic@gmail.com
 Nebojša Šešlija nebojsa.seslija@cpu.rs
 Siniša Begović sinisa@sinisabegovic.com
 Zoran Marković zoran@zovime.com
 Vladislav Petković vladislav.petkovic@gmail.com
 Milorad Jovanović mjovanovic@vektor.net
 Miroslav Aničin miroslav.anicin@gmail.com
 Vladan Kojanić vladan.kojanic@live.com
 Sandra Čalić harmonijaukusa@gmail.com
 Nevena Sarić Pavlović kontakt@skolaepa.com
 Srđan Milosavljević srdjan.milosavljevic@enelps.com
 Branislav Brcanski brcanski.branislav@gmail.com
 Isa Alkalay isa.alkalay@skyguide.ch
 Zoran Rakić zoran.rakic@mpn.gov.rs
 Marko Milić markokimimilic@icloud.com
 Uroš Đunisijević urosdjunisijevic@yahoo.com
 Dragana Dobrosavljević dragana.dobrosavljevic@sgs.com
 Maja Dobraš maja.dobrash@gmail.com
 Stanko Supanič stanko.supanic@kuguar.co.rs
 Predrag Nikolić predrag.nikolic@kuguar.co.rs
 Jelena Ljubičić jelenaljubicic@hotelzlatnik.com
 Aleksandar Damnjanović adm.tfc@gmail.com
 Boško Nektarijević bosko.nektarijevic@eufunds.info
 Sanja Mihajlović 333sanja333@gmail.com
 Dejan Pešić dejanp@ptt.rs
 Dragiša Ivelja dragisa.ivelja@gmail.com
 Slađana Stoponja sladjana.stoponja@sbc-rs.com
 Bojan Nikolić bojan@nextweb.rs
 Tamara Kusovac kus.tamara@gmail.com
 Gordana Gasmi gordanailic@yahoo.com
 Boris Teodosijević boris.teodosijevic@gmail.com
 Tomislav Perić tperic71@gmail.com
 Bojana Vukmanović b.milisavljevic@hotmail.com
 Dejan Čutović cutovicd@eunet.rs
 Milan Furtula furtula.milan@gmail.com
 Dušan Denić dusandenic@hotmail.com
 Lidija Gligorić lidija.gligoric@infostan.rs
 Goran Aleksić goran.aleksic@srbijatransport.rs
 Željko Milićević jacques_capital@zoho.eu
  Maja Paunović mpswot@gmail.com
  Boško Rodić bosko.rodic@gmail.com
  Snežana Nikolić snezana.nikolic016@gmail.com
  Srđan Ajvaz sajvaz2002@yahoo.com
  Miloš Piletić milos.m.piletic@gmail.com
  Predrag Dugonjevac predragdugonjevac@gmail.com
Kategorija 5 članstva
  Ljiljana Krstić Vasić ljiljana.krstic@erazvoj.com
  Jovan Aleksić ajovan@mensa.rs
  Miloš Laban mmlaban@hotmail.com
  Marina Begović marina.begovic2001@gmail.com
 Stanislav Polić srp567@gmail.com
  Sava Sava Vasiljević lale021@eunet.rs
 Zoran Topalović zoran.topalovic@outlook.com 
 Vesna Pajković Pudar vesna.pudar8@gmail.com 
 Saša Mihajlović manager@sasamihajlovic.com
 Aleksandar Vukalović vukalovicaleksandar@gmail.com
 Aleksandra Oluić aoluic@mts.rs
  Milica Vučković lolabelgrade@gmail.com
 Zoran Nenezić znenezic@beotel.net
 Dejan Raković rakovicd@etf.bg.ac.rs
 Dragan Marinković dragandmc@gmail.com
 Predrag Milisavljević pmilisavljevic@gmail.com
 Gordana Jeremić Zec gordana.jeremic.zec@gmail.com
 Milan Sušić milan.susic@hotmail.rs
 Hans Hartmann hans_karl_hartmann@yahoo.de
 Milan Dimitrijević mdimitrijevic@aob.rs
 Slađana Petrović zena.xxi.veka@gmail.com
 Jelica Stojković jelicastojkovic@gmail.com
 Pavle Pavković pavle.pavkovic@ptt.rs
 Dejan Lazić da.lazi_c@mts.rs
 Marija Cekić marija.cekic910@gmail.com
Kategorija 6 članstva
 Vojislav Gavrilović vojislavgavrilovic90@gmail.com 
 Marijana Krunić marijana.krunic92@gmail.com
 Sanja Planić sanja.planic26@gmail.com
 Stefan Jevtić sjevtic14@gmail.com
 
Svi registrovani članovi Udruženja e-Razvoj imaju pravo da dobiju e-Development Business Privilege Card

 

 

   

 

Mi gradimo poslovne veze i poslove!